מכונות קפה אוטומטיות

מי לא מכיר מכונות קפה אוטומטיות? כיום ניתן לראות מכונות אוטומטיות כמעט בכל מקום שאליו נפנה. היתרון של מכונות קפה האוטומטיות שניתן להציב אותן כמעט בכל מקום ובכל מקום הן יהיו יעילות, ובמיוחד במקומות שיש תחלופה גדולה ומהירה של אנשים. היתרון הגדול של מכונות קפה אוטומטיות שהן מופעלות באופן עצמאי על ידי הכנסת מטבעות או שימוש בכרטיס אשראי, אין צורך באיש שירות שימזוג לכם את המשקה והדבר נעשה במהירות גדולה. אם להמתין לכוס קפה ממכונת אספרסו מקצועית לוקח כדקה או יותר הרי שמכונת קפה אוטומטית עושה זאת ברבע מהזמן.

מכונות קפה אוטומטיות מוצבות כיום במוסדות לימוד רבים, מוסדות ציבור כמו בתי חולים, מגדלי משרדים, בתי אבות, מתנסי"ם, אולמות ספורט, אולמות אירועים שונים,

תחנות אוטובוסים ראשיות, תחנות רכבת וכדומה.

מכונות קפה אוטומטיות למשרד

מכונות קפה אוטומטיות ציבוריות

מכונות קפה אוטומטיות מבית אפיקים

מכונות קפה

חברת אפיקים מכונות קפה משווקת ומוכרת, משכירה ומחכירה מכונות קפה אוטומטיות בכל המקומות שהוזכרו למעלה.

אפיקים קפה מציעה ללקוחותיה מגוון של מכונות מסוגים שונים ובגדלים שונים לצרכים המדויקים של כל מקום ומקום. כמו כן ניתן לקבל הדגמה חינם של המכונות במקום שהן אמורות להיות מוצבות, ואף לעשות פיילוט (מבחן הדגמה) לזמן מסויים. חברת אפיקים מתמחה במכונות קפה אוטומטיות בין יתר ענפי השירות שלה בתחום הקפה וההתמקדות של החברה היא במתן שירות אמין ומקצועי לכל אחת מן המכונות שאותן היא מתקינה, משכירה או מוכרת.

מכונות קפה אוטומטיות מסוג פאשן

מכונת קפה מסוג פאשן הינה מכונת קפה אוטומטית המופעלת על ידי מטבעות והיא זכתה באיטליה לביקורות נהדרות בכל הנוגע לעיצובה המודרני, ובארץ היא נחשבת לאחת המכונות האסתטיות מקרב המכונות האוטומטיות. זוהי מכונת אספרסו לכל דבר המצויידת בכפתורי הפעלה והיא מגיעה בשתי גרסאות – גירסה אוטומטית טוחנת וגירסה אוטומטית אינסטנט.

כאשר ההבדל הוא כמובן בטחינת הקפה לפני הכנתו ומזיגתו לכוס. מכונות קפה אוטומטיות אלו מדגם פאשן יכולות לייצר עד 18 סוגים שונים של משקאות חמים לפי בחירתכם. ניתן להזמין מכונת פאשן המופעלת עם כרטיס עובד, במידה והמכונה מוצבת במקומות עבודה שונים, או עם כרטיס אשראי למקומות יותר ציבוריים באופיים. למקומות ציבוריים המוניים ישנה גם גירסה של מכונות קפה אוטומטיות ממוגנות מפני חבלות וונדאליזם מכוון.

מכונות קפה אוטומטיות מבית SAECO האיטלקית

מכונות קפה נוספות מבית SAECO היא דגם המסוגל לטחון פולי קפה באופן אוטומטי ל - 500 כוסות קפה. מכונת קפה זו נחשבת למכונת קפה מאד איכותית מסדרת האוטומטיות והיא מייצרת את קפה האספרסו המשובח ביותר בתחום זה. המכונה טוחנת את הקפה בלחץ גבוה המאפשר מגוון רחב של משקאות באיכות גבוהה במיוחד.

אם אתם מחליטים להציב מכונות קפה אוטומטיות ברחבי הארגון שלכם או המבנה הציבורי שבו אתם פועלים פנו לחברתנו, ותוכלו לקבל הסברים אודות מכונות הקפה, להציבם לתקופת נסיון ללא התחייבות ולהיות בטוחים בשירות אמין, מהיר ומקצועי.