מכונות שתייה

מכונות שתייה - הצבה, מכירה או השכרה

חברתנו משווקת מכונות שתייה אוטומטיות להשכרה או הצבה ללא עלות או למכירה לרבות מכונות שתייה משולבות מזון או חטיפים.

כמו כן אנו מספקים שרות מלא לאחזקת מכונות שתייה אוטומטיות על פי דרישה לרבות תפעול ותחזוקה שוטפת.

לכל שאלה חייגו עכשיו:

054-5541418

לחצו לעמוד צור קשר לפניות במייל או לתאום פגישה

יש מקומות רבים, שבהם אנו יכולים למצוא את עצמנו מבלים זמן רב, יש שיאמרו – זמן רב מדי.

במילים אחרות, מקומות שבהם יושבים בתור, לומדים שעות ארוכות, או עובדים. במקומות אלה תמיד כדאי שתהיה עמדה להתרעננות, שתאפשר לאנשים להירגע, לנקות את הראש, ולצבור כוחות להמשך התהליך שהם עושים.

לא תמיד אפשר להקים קיוסק במקומות אלה, משום שזה דורש לוגיסטיקה מורכבת, אך תמיד אפשר להעמיד מכונות אוטומטיות שיאפשרו לאנשים להתרענן בפחית קולה או בבקבוק מים מינראליים. האפשרות הזאת תהפוך את השהות של האנשים במקום להרבה יותר נעימה.

מכונת שתייה

מכונות שתייה אוטומטיות

כיצד מפקחים על מכונות שתייה אוטומטיות?חברתנו מספקת מגוון רחב של מכונות שתייה אוטומטיות להצבה ללא עלות במקומות ציבור בהם יש דרישה לממכר שתייה קרה באמצעות מכונות אוטומטיות. לחצו על הלינק שלהלן למידע נוסף.

אחת המשימות המוטלות על ההנהלה של מקומות ציבוריים שונים המחזיקים מכונות שתייה במקומות ציבוריים, זה שלמות המכונה, תחזוקה טכנית, איסוף הכסף, ועוד. כיום, מכונות שתייה אוטומטיות הינן הרבה יותר מורכבות ממה שהיה פעם, משום שכיום רבות מהן מקבלות גם מטבעות, גם שטרות, ואפילו כרטיסי אשראי.

מצד אחד, זה הופך את המוצרים שבמכונות לנגישים יותר, אך מצד שני, זה גם פותח צוהר להרבה מאוד בעיות טכניות. כך שריבוי אמצעי תשלום מאפשר להגדיל רווחים, אך גם להוסיף בעיות חדשות לתהליך כולו. על מנת להתמודד עם כל הקשיים והמורכבויות האלה, כדאי למצוא את הספקים שיעזרו לכם להתמודד איתם.

רכישת והשכרת מכונות דרך תיווך

הדרך הטובה ביותר לקבל שירות איכותי של מכונות שתייה אוטומטיות, זה להשכיר אותם מיבואנים רשמיים, שיש ברשותם, בין השאר, גם את המומחים הדרושים לטיפול יאה במכונות, וגם את המשאבים לתקן את המנגנונים העדינים המפעילים את המכונה כולה, ואת דרכי התשלום. בדרך כלל, כאשר אתם משכירים או רוכשים מכונות שתייה אוטומטיות מיבואנים ישירים, הם מפרסמים את מספר הטלפון שלהם על המכונה, בכדי שבמקרים של תקלה הם יהיו הראשונים לבוא ולהתמודד עם הבעיה.

בדרך כלל חברות אלה לוקחות גם אחוז נכבד מהרווחים, אך רבים יסכימו שזה שווה את האפשרות שלא לדאוג לגבי תקלות אפשריות, ולקבל את הרווח היחסי ממכירת המשקאות.

האם מכונות שתייה אוטומטיות מביאות רווחים?

שאלת הרווחים שיניבו מכונות שתייה אוטומטיות תלויה בצורה ישירה בכמות האנשים שיבקרו מדי יום או מיקום מכונת שתייה במקום בולט. זה הכול עניין של סטטיסטיקה, ככל שיש יותר אנשים במקום, כך גדלים הסיכויים לרכישות, ויכול להיות שיופעל פה גם עיקרון העדר, שבו אנשים רבים ירכשו שתייה פשוט כי הם ראו אחרים עושים זאת.

בניה של מכונות שתיה לפי צורך

חברתנו מציעה שירות ייחודי של בניה קלה ופשוטה של מכונות שתיה לפי צורך או תכנון ייעודי. ברור לכל כי שירות זה מצריך משאבים מיוחדים ואינו מתאים לאנשים המעוניינים במכונה ייעודית במוסך שלהם:)

לסיכום: מכונות שתייה אוטומטיות יכולות להוות גורם הכנסות משמעותי ביותר, אם תמצאו לעצמכם הצעה משתלמת מצד היבואן, כזאת שמספקת לכם רווחים, או היעדר רווחים – אך לא הוצאות. כלומר, שבמידה ויש לכן זרם קבוע של אנשים, המכירות בטוח יספיקו לתשלומים לחברת היבואן, ובמקרה טוב, יהיו לכם רווחים נאים מבלי שהשקעתם השקעה כספית גדולה ברכישת מכונות שתייה אוטומטיות.


מכונות שתייה