מכונות שתייה קרה

מכונות שתייה קרה אוטומטיות - להצבה, רכישה, השכרה:

חברת רדיוס מתמחה בהצבה, השכרה, מכירה ותפעול מכונות שתייה קרה מכל הסוגים בפריסה ארצית. לתת שרות מעולה במחיר מוצרים אטרקטיביים במיוחד!

לכל שאלה חייגו עכשיו:

054-5541418

לחצו לעמוד צור קשר לפניות במייל או לתאום פגישה

במידה ולא חייתם במערה בעשור האחרון רוב הסיכויים שיצא לכם לראות מכונות שתייה קרה ברחבי הארץ. במקומות רבים ישנו צורך מהותי בהצבת מכונות שתייה קרה אוטומטיות בדגש על מקומות בהם ישנה תעבורה של אנשים בשעות לא שגרתיות בהם הקיוסקים והחנויות סגורים או במקומות בהם אין כלל חנויות לממכר שתייה קרה.

במדינה חמה כמו שלנו מכונות שתייה קרה אוטומטיות יכולות לעשות את ההבדל בין מצב של התייבשות לבין מצב של רעננות. בעבר היה נהוג למכור שתייה קרה ברכבת אבל מאחר והמעבר בין הקרונות ובקרונות עצמן עם עגלה היה מסורבל ולא נוח הפסיקו את הנוהג. אי לכך נוסעים רבים ברכבת ישראל רוכשים שתייה קרה היישר מהמכונות האוטומטיות.

מכונות שתייה קרה

הצבת מכונות שתייה קרה ללא עלות -

היופי במכונות שלנו הוא שהשירות שלנו ניתן ללא תשלום. אתם רק דואגים לספק לנו מקור לחיבור חשמל ואנחנו דואגים לכל השאר. בין היתר מדובר על אחזקה שוטפת של המכונה ודאגה לתקינות שלה, על אספקה שוטפת של מוצרים ודאגה למלאי ולטריות שלו. המכונות האלו פופולאריות מאוד גם בבתי חולים ומוסדות רפואיים שונים, בבסיסי צה"ל ברחבי הארץ, במתנ"סים קהילתיים, בבתי ספר ועוד.

מכונות שתייה קרה למכירה -

למעוניינים בכך אנו מציעים מכונות שתייה קרה למכירה. ברשותינו מספר דגמים של מכונות שתייה המיועדים למכירה. כמו כן אנו שמחים לרכוש מכונות שתייה משומשות אשר אין בהם עניין יותר. את מכונות השתייה ניתן למתג, כלומר להתאים את עיצובן החיצוני על פי דרישה ובמידת הצורך.

השכרת מכונות שתייה -

אנו מציעים פתרון של השכרת מכונות בתשלום חודשי נמוך במיוחד כמו כן אנו נספק את כל מעטפת השרות במקרה של תקלות או ברכישת מוצרים - במטרה שתוכלו לייצר מקור רווח נוסף בבניין או במפעל או בעסק שלכם.

מכונות שתייה קרה משומשות או יד שנייה

אנו מציעים מגוון מכונות שתייה קרה משומשות או יד שנייה למכירה או הצבה ללא עלות. באם אתם מעוניינים להציב מכונת שתייה בבית העסק שלכם או בכל מקום בו יש דרישה למגוון מכונות אוטומטיות משומשות אך שניראות חדשות. נשמח להיות איתכם בקשר בכדי לבחון כיצד נוכל לתת לכם שרות.