מכונות שתייה למקומות ציבוריים

הצבה ותפעול מכונות שתייה למקומות ציבוריים

חברת רדיוס מכונות אוטומטיות (לשעבר אפיקים) מציעה פתרונות של הצבה ללא עלות או מכירה של מכונות שתייה המיועדים למקומות ציבוריים.

צרו קשר עכשיו לקבלת ייעוץ ללא התחייבות או לקביעת פגישת היכרות.


מכונות השתייה והמזון האוטומטיות הראשונות הופיעו באוניברסיטאות בארצות הברית בחצי השני של המאה שעברה. הן תוכננו על ידי סטודנטים שרצו גישה לאוכל ושתייה בכל שעות היממה ולא רק בשעות הארוחות הקבועות בחדר האוכל של המוסד. הסטודנטים תכננו את המכונות בעצמם והזמינו אותן מיצרן מכונות מקומי. מכונות שתייה הראשונות התקבלו באהדה רבה אך הן היו מסורבלות ונהגו להתקלקל לעיתים קרובות. לאחר מספר שנים, אותן חברות זיהו את הפוטנציאל העצום של מכונות שתייה ומזון אוטומטיות והחלו לייצר דגמים חדישים יותר ולהציע אותם לא רק לאוניברסיטאות אלא למקומות ציבוריים רבים אחרים. מאז ועד היום, מכונות שתייה ממשיכות להתפתח ולהתקדם ולהציע שתייה ומזון 24/7. אך מה צופן העתיד למכונות השתייה? האם נמשיך לראות מכונות אוטומטיות בנוף הישראלי? שכלולים והתקדמות טכנולוגית בתחום מכונות השתייה

כמו כל תחום אחר בעולם המסחר, גם מכונות שתייה ממשיכות להתקדם, לעבור באופן יעיל יותר, בצורה נעימה יותר לצרכן וכמובן להציע הרבה יותר אפשרויות. בעוד בעבר, מכונת פחיות בה מבחר של 5-6 סוגי פחיות הייתה שיא הטכנולוגיה וההיצע היום אפשר למצוא מכונות שתייה שמציעות תריסר ויותר סוגים של שתייה קרה וחמה. ההתפתחות הטכנולוגית של מכונות שתייה כוללת גם שיפור ניכר באיכות השתייה החמה. מכונות קפה איכותיות שטוחנות את הפולים במקום, משתמשות באבקת חלב איכותית מאוד (או אפילו חלב טרי במכונות מסוימות) מציעות משקאות ברמה שלא תבייש כל בית קפה. בנוסף, האופציה לקנות שתייה מן המכונות כרטיס אשראי שהתווספה בשנים האחרונות מצביעה על שכלול נוסף של המכונות והתאמתן להעדפות התשלום של הצרכן העשוי.

מכונות שתייה והצרכן של המאה ה-21

רבות נאמר ונכתב על הצרכן המודרני של המאה ה-21, אך מומחי השיווק הגדולים ביותר מסכימים כולם על דבר אחד – הוא רוצה את המוצר שלו באיכות גבוהה ובמהירות. מכונות שתייה מספקות שני תנאים אלו כבסיס לקיומן ממש. מכונות השתייה מספקות שתייה באיכות מעולה (במיוחד המכונות המודרניות יותר) ובמהירות רבה. עבור כמה שקלים ניתן לקבל פחית שתייה, כוס קפה או תה ומשקאות רבים אחרים תוך פחות מדקה.

מכונות שתייה בישראל

בישראל כמו ביתר העולם המערבי, קצב החיים, הטכנולוגיה והאווירה הצרכנית מכתיבים את עולם המסחר. בדיוק כמו במדינות אחרות גם הישראלים אוהבים לקבל את המוצרים שלהם 'כאן ועכשיו', כבר לא חוששים להשתמש בכרטיס אשראי לקניית מוצרים קטנים ומקבלים את המכונות האוטומטיות כחלק בלתי נפרד מהחיים הצרכניים. ואכן, מכונות שתייה עונות על הצורך במוצר 24/7 גם במקומות בהם אין מכולת פתוחה בלילה או בשבת, בבתי חולים, אוניברסיטאות, מכללות וכו' אך גם במקומות רבים אחרים. כל עוד מכונות השתייה ימשיכו להציע שתייה צוננת ו/או חמה באיכות גבוהה ובמחיר משתלם לאורך כל היממה, הצרכן הישראלי ימשיך להשתמש בהן.

מכונות שתייה למקומות ציבוריים