מכונות שתייה חמה

מכונות שתייה חמה

חברת רדיוס מכונות אוטומטיות מתמחה בהצבה או מכירה או השכרה של מכונות שתייה חמה המיועדות להצבה במקומות ציבוריים אשר יש בהם תנועה של קהל.

חברתנו פועלת מתוך הבנה כי שרות הוא מעל לכל!

אנו פועלים בענף זה מספר שנים אך אם זאת אנו חברה צעירה השואפת להוכיח את עצמה כל פעם מחדש! למעבר לדף מכונות שתייה לחצו על הלינק.

לכל שאלה חייגו עכשיו:

054-5541418

לחצו לעמוד צור קשר לפניות במייל או לתאום פגישה

סוגי מכונות שתייה חמה

מכונות שתייה חמה

ישנם סוגים רבים של מכונות שתייה חמה שאנחנו מציבים ברחבי הארץ ללא תשלום או עלות הן מכונות אוטומטיות שתייה חמה.

נשמח לשלוח לכם במייל את סוגי המכונות אשר נמצאות אצלנו במלאי כיום.

באופן עקרוני אין בסיס להשוואה בין למשל קפה שיוצא ממכונה אוטומטית לקפה שמוגש בבית קפה. עם זאת, איכות הקפה במכונות האוטומטיות עלתה פלאים בשנים האחרונות הודות לשיפורים בטכנולוגיית המזון ובטכנולוגיה של המכונות האוטומטיות.

מכונות שתייה חמה מודרניות מסוגלות לייצר כוס קפה ראויה בהחלט תוך התאמה אישית לרצון הלקוח. כיום ניתן לבחור את כמות הקפה ואת כמות הסוכר והחלב לפי ההעדפה האישית. אך לא רק קפה נמכר היום במכונות האוטומטיות אלא גם משקאות חמים נוספים.

מכונות שתייה חמה רבות מוכרות גם חלב מוקצף בטעמים שונים, סוגים רבים של שוקו כמו שוקו שוויצרי למשל וכן מרקים שונים. מכונות אלו פופולאריות מאוד במשרדים רבים. מכונות שתייה חמה לא דורשות תחזוקה שכן לחלק הזה אנחנו דואגים. משרדים שעושים שימוש במכונות מקצועיות או ביתיות סובלים לעתים קרובות מתקלות במכונה ומאי סדר, לכלוך וריבים מיותרים שנוגעים לתחזוקת המכונה.

הצבת מכונות שתייה חמה ללא עלות

אצלנו בחברת אפיקים לא תצטרכו לדאוג לרכישת הקפה ולא לניקיון המכונה. כל האלמנטים האלו הם באחריותנו הבלעדית. אנחנו מתחייבים בפניכם על הצבה ללא עלות ובתמורה לכך נדאג לעדכון המוצרים, לדאגה לטריות שלהם וכמובן לתקינות מלאה ולזמינות המכונה. המכונות האלו גם כן פופולאריות מאוד בבסיסי צה"ל השונים ברחבי הארץ, בתחנות רכבת וכיו"ב.