מכונות שתייה אוטומטיות

מכונת שתייה אוטומטית

מחפשים להציב מכונות שתייה אוטומטיות בבית העסק, בבניין משרדים, במפעל או בכל מקום ציבורי בו יש תנועה של אנשים צמאים? חברת רדיוס מכונות אוטומטיות מספקת מגוון רחב של מכונות שתייה אוטומטיות המיועדות להצבה במקומות ציבוריים. אנו מספקים שרות מלא החל מבחירת המכונה המיועדת להצבה ועד לעיצוב המכונה ובהמשך התקנה, תפעול ותחזוקה של מכונת השתייה האוטומטית.

למבצע הצבת מכונות שתייה או מכונות משולבות חטיפים במחיר פחית קוקה קולה מוזל של 4.5 ש"ח בלבד חייגו:

054-5541418

צרו קשר עכשיו לקבלת ייעוץ או קביעת פגישה

מכונות שתייה אוטומטיות - הצבת מכונה ללא עלות המזמין:

חברתנו מתמחה בהצבת מכונות שתייה אוטומטיות לכל דורש במיקומים אסטרטגים כגון משרדים, מפעלים או במיקומים בהם יש תנועה ערה של עוברים ושבים.

באם אתם מנהלים בניין משרדים או מגורים גדול או שמה יש לכם מוסך גדול או כל מקום ציבורי בו יש תנועה רבה של אנשים אנו נשמח להציב מכונת שתייה אוטומטית אשר תתן מענה לביקוש הקיים.

מניסיוננו הרב גילינו ביחד עם לקוחותינו השונים כי בכל פעם שהצבנו מכונת שתייה אוטומטית במקום כמו מוסך או מרכז שרות, האנשים המחכים לשרות היו סבלנים יותר באט שחיכו לקבל שרות.

עלות פחית קולה בהצבת מכונת שתייה

מכונות שתייה אוטומטיות יד 2

אנו שמחים לרכוש מכונות שתייה אוטומטיות ממקומות בהם הפסיקו לפעול. כמו כן אנו מספקים לכל דורש אפשרות רכישה של מכונה על פי הרצון או הצורך.

מיקום נכון של מכונת שתייה אוטומטית

אנו מקבלים פניות רבות להצבת מכונת שתייה אוטומטית במקומות ציבוריים. לצערנו לא כל מקום הוא מיקום טוב. מיקום טוב נקבע לפי גודל התנועה הקיים במהלך היום למכונה. לדוגמא אין טעם להציב מכונת שתייה אוטומטית במרפאת שיניים בה עוברים רק 10 אנשים ביום. אין זה מצדיק את עלויות התפעול, החשמל ועלות המכונה.

בבואנו לבחון מיקום של מכונת שתייה אוטומטית יש להתחשב בפרמטרים הבאים:

  • כמות העובדים בסביבה (בבואנו להציב מכונה במפעל או בניין משרדים)

  • כמות העוברים והשווים (באם מדובר במרפאות או מכללות)

  • סוג המכונה הרצוי להצבה בהתאמה לאופי הקהל מהביטים של קיבולת ותדירות שימוש

  • האם יש מקום להציב מכונת שתייה אוטומטית משולבת מזון (כריכים או ממתקים)

נשמח באם תיצרו איתנו קשר בכדי לבחון כיצד נוכל לשתף פעולה.