איך עושים כסף עם מכונות אוטומטיות?

איך עושים כסף עם מכונות אוטומטיות?

קו של מכונות אוטומטיות היא דרך מעולה ליצור הכנסה נוספת או אם אתם יצירתיים, משקיענים וחרוצים אפילו עיסוק רווחי מאוד. רוצים לדעת איך לעשות כסף עם קו של מכונות אוטומטיות? למה חשוב לשים לב ומה מומלץ בתחום? המשיכו לקרוא.

באיזה סוג של מכונות אוטומטיות כדאי להשקיע?

בעוד שפעם מכונות אוטומטיות היו מוגבלות לשתייה קרה, היום יש לא מעט סוגים שלך מכונות אוטומטיות שניתן למלא בשלל מיני מוצרי מזון ומוצרים אחרים למשל: מכונות גלידה אוטומטיות, מכונות סיגריות, מכונות לממכר חטיפים, מכונות משולבות חטיפים/שתייה, מכונות סנדוויצ'ים, מכונות DVD, מכונות מוצרי חוף וקלאב ועוד. למרות המגוון הגדול, כדאי לדעת שעד היום אכן מכונת השתייה הקרה היא הרווחית ביותר ובתור התחלה עדיף להשקיע במכונות אלו. מכונות שתייה קרה דורשות מעט מאוד תפעול, מילוי לעיתים רחוקות יחסית והן לא נוטות לסבול מתקלות.

איך יודעים היכן להציב מכונות אוטומטיות?

אין ספק שהרווחים שלכם תלויים לא מעט במיקום של המכונות וחייבים לדעת לזהות את אותם מקומות בהם יש סיכוי לרווחים גבוהים. אז איך עושים את זה אתם שואלים? קודם כל אתם חייבים לזהות את הצורך, אם יש באזור מסוים צורך במכונות אוטומטיות יש סיכוי טוב שהמכונה תרוויח. דוגמא טובה לזיהוי צורך במכונות אוטומטיות היא הצבה שלהן בבתי חולים. מכיוון שבבתי חולים יש תנועה בלתי פוסקת של אנשים ביום ובלילה, בימי חול ושבתות וחגים ולא תמיד יש קיוסק או קפיטריה פתוחה, למכונות יש סיכוי מעולה להרוויח. מעבר להאם יש צורך במכונה, השאלות שאתם צריכים לשאול את עצמכם הן:

· האם יש לי מתחרים סמוך למכונה? האם יש מכולת? מכונות אחרות?

· האם המכונה מתאימה לקהל באזור? עונה על הצורך?

· האם יש תנועה של אנשים באזור? כמה תנועה? באילו ימים ושעות?

· האם המכונה נגישה? קל להגיע אליה או תמוקם בפינה נסתרת?

· האם אוכל לקבל תנאים טובים להצבת המכונה מבעל המקום?

קניה או השכרה של מכונות אוטומטיות, מה עדיף?

כדאי לדעת שרכישת מכונות אוטומטיות חדשות היא עסק יקר, מכונה חדשה יכולה לעלות כמה אלפי שקלים טובים. מכונות יד שנייה זולות יותר אבל צריך לדעת כמובן איך לבדוק אותן ומה לחפש במכונה לפני שקונים אחת. השכרה של מכונות שתייה עולה פחות ללא ספק, אם אתם רק מתחילים לבנות קו של מכונות שתייה כדאי לשכור את המכונות ולבדוק האם הקו אכן רווחי לפני שמשקיעים הון קטן במכונה קנויה.

איפה מתחילים?

החלטתם שאתם רוצים לנסות להרוויח עם מכונות אוטומטיות? מצוין! עכשיו הגיע הזמן לאתר חברה שעוסקת בתחום. כל חברה תשמח לייעץ לכם על דגמים של מכונות, לתת לכם הצעת מחיר לרכישה או השכרה של מכונה ולעזור לכם להתחיל את קו המכונות שלכם.