מיקום מכונת שתייה

בחירת מיקום טוב למכונת שתייה אוטומטית

מיקום מכונת שתייה

החלטתם לרכוש מכונות שתייה אוטומטיות? רוצים להרוויח כמה שיותר בעזרת המכונות? לא בטוחים היכן כדאי להציב אותן ואיך ממקסמים רווחים? כדי להרוויח היטב ממכונות שתייה יש לקחת בחירת מיקום למכונות שתייה אוטומטיות ברצינות גדולה, המיקום הוא חלק נכבד מסיכויי ההצלחה של המכונה. מיקום למכונת שתייה – לענות על הצורך

הפרמטר החשוב ביותר שעליכם להתחשב בו כאשר אתם חושבים על בחירת מיקום למכונת שתייה אוטומטית הוא המענה על הצורך. בצורה הכי פשוטה ומבלי להיכנס לתיאוריות שיווק מורכבות – היכן שיש הרבה אנשים צמאים עם פוטנציאל לצרוך שתייה הוא מקום טוב להציב בו מכונה אוטומטית. כלומר, עליכם לחפש מקומות בהם ייתכן שאנשים ירצו לשתות שתייה קרה או חמה למשל באזורי המתנה- חדרי המתנה של מרפאות למשל, במקומות בהם אנשים עושים פעילות גופנית מכון כושר, קאנטרי קלאב וכו', אזורי בילוי שונים וכדומה. מיקום למכונת שתייה – תנועת אנשים באזור המכונה

אחד השיקולים החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון כאשר עוסקים בשאלה של בחירת מיקום למכונת שתייה אוטומטית הוא כמה אנשים מגיעים לאזור המכונה. אם מדובר על אזור שאין בו תנועה ערה של אנשים הסיכוי להרוויח מהמכונה לא גדול. האזורים האופטימאליים הם אלו שישי בהם תנועה ברוב שעות היום ועונות השנה (בתי חולים, קניונים, מרכזי קניות פתוחים, מכללות וכו').

מיקום למכונת שתייה – קרבתם של קיוסקים ומכולות

בחינת הצורך במכונת שתייה באזור מסוים חייבת לקחת בחשבון את קיומן של מכולות וקיוסקים או אפילו מכונות אחרות באזור שכבר עונות על אותו הצורך. אם יש מכולת במרחק הליכה קצר מהאזור בו אתם מתכננים להציב את המכונה קחו בחשבון שרוב האנשים יעדיפו לגשת למכולת ולא למכונה שלכם. עם זאת, הצבת מכונות שתייה לא רחוק ממוכלת או קיוסק במטרה להרוויח מהמכונה בסופי שבוע כשהמכולת סגורה או בלילות יכולה להיות רעיון טוב אך יש לוודא כי אכן יש תנועה של אנשים באזור בזמנים אלו (רצוי אנשים צמאים במיוחד, למשל כאלו שיוצאים ממועדונים או חדרי כושר בשעות מאוחרות).

מיקום מכונת שתייה לסמוך למכונות קיימות

באופן כללי, בחירת מיקום למכונת שתייה אוטומטית ליד מכונות קיימות לא מומלץ. ראשית, סביר להניח שלא תוכלו להציב מכונה מתחרה לצד מכונה קיימת בשל הסכמי הצבת המכונות בין בעל המכונה לבעל המקום. שנית, גם אם הצלחתם הרי שאם היה די רווח ליותר ממכונה אחת סביר להניח שבעל המכונה המקורית היה מציב אותה.

אך יש יוצאי דופן, כך למשל בבניין משרדים בו יש מכונות שתייה בלובי תוכלו להציב מכונות בקומות עליונות יותר, ייתכן שיהיה לכם רווח לא רע מהן. דרך נוספת היא להציע מוצרים שונים מאלו שמוצעים במכונות הקיימות. כך למשל תוכלו להציע משקאות מיוחדים ושונים מאלו שקיימים כבר במכונות המוצבות במקום.